Football » Today » Finished
Bet on Football from your mobile with bet365!
ALBANIA: First Division
00:00Apolonia Fier - Tomori Berat 2:100:00Besa - Luzi 4:1
00:00Burreli - Bylis 1:0
00:00Kastrioti - AF Elbasani 2:2
00:00Korabi Peshkopi - Flamurtari 1:1
ANGOLA: Girabola
02:00PostponedPetro - Primeiro de Agosto -:-ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
11:30Lanus - Union Santa Fe 2:2ARGENTINA: Primera B - Apertura
05:30Laferrere - Flandria 1:1ARGENTINA: Primera C - Apertura
05:30Central Ballester - Def. de Cambaceres 0:105:30Claypole - Argentino de Rosario 2:2
05:30General Lamadrid - Club Lujan 1:0
05:30Juventud Unida S. M. - Real Pilar 0:3
05:30Lugano - Deportivo Paraguayo 0:1
05:30Puerto Nuevo - Justo Jose de Urquiza 0:1
05:30Victoriano A. - Deportivo Espanol 0:0
05:35Leandro N. Alem - Atlas 2:1
09:00Central Cordoba - Yupanqui 0:3
09:00Ituzaingo - El Porvenir 1:4
09:00Mercedes - Berazategui 2:3
ARGENTINA: Copa Argentina
07:45Ind. Rivadavia - Argentino de Quilmes 1:0ARGENTINA: Reserve League - First stage
05:00Banfield 2 - Rosario Central 2 0:005:00Belgrano 2 - Barracas Central 2 1:1
05:00Deportivo Riestra 2 - Gimnasia L.P. 2 1:2
05:00Independiente 2 - Platense 2 3:0
05:00Tigre 2 - Godoy Cruz 2 0:2
09:00Atletico Tucuman 2 - San Lorenzo 2 1:1
09:30Boca Juniors 2 - Union Santa Fe 2 1:1
BELGIUM: National Division 1
06:00Saint Eloois - Thes Sport 1:1BELGIUM: 1st National Women
05:00Club Brugge II W - Alken W 4:005:00RFC Liege W - Leuven II W 0:5
06:00St. Liege II W - Westerlo W 1:3
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
01:00BSK Banja Luka - Omarska 5:201:00Drina Zvornik - Radnik Bijeljina 0:0
01:00Kozara - Nevesinje 5:0
01:00Kozarska Dubica - Ljubic Prnjavor 1:0
01:00Laktasi - Sutjeska Foca 3:0
01:00Leotar - Zeljeznicar Banja Luka 2:1
01:00Mrkonjic Grad - Famos Vojkovici 1:0
01:00Slavija - Prijedor 1:1
05:00Modrica - Romanija Pale 2:0
BRAZIL: Amapaense
10:00Santos AP - Macapa 1:3BRAZIL: Carioca - Taca Rio
09:30Boavista - Botafogo RJ 0:4BRAZIL: Cearense 2
06:00Itapipoca - Pacajus 3:210:00Tiradentes - Icasa-CE 1:3
10:00Tirol - Maranguape 4:1
BRAZIL: Goiano - Play Offs
09:30Vila Nova - Aparecidense 3:0BRAZIL: Maranhense
05:30PostponedChapadinha - Sampaio Correa -:-BRAZIL: Paraense - Play Offs
10:00Aguia De Maraba - Paysandu 1:1BRAZIL: Paranaense - Play Offs
10:00Athletico-PR - Operario 1:0BRAZIL: Paulista - Play Offs
10:30Santos - Bragantino 3:1BRAZIL: Paulista A2 - Play Offs
09:00Ferroviaria - Juventus-SP 0:1pen09:30Sao Bento - Noroeste 1:2
10:00Piracicaba - Portuguesa Santista 1:1
10:00Sao Jose EC - Velo Clube 1:2
BRAZIL: Rondoniense
06:30Porto Velho - Vilhena EC 4:2BRAZIL: Copa Rio U20
00:00Flamengo U20 - Madureira U20 3:205:00Boavista U20 - Sampaio Correa FE U20 2:4
05:00Fluminense U20 - Audax RJ U20 3:0
05:00Nova Iguacu U20 - Vasco U20 0:4
05:00Portuguesa RJ U20 - Volta Redonda U20 1:1
BRAZIL: Copa Verde
10:00Cuiaba - Brasiliense 4:1BRAZIL: Copa do Nordeste
11:30America-RN - Nautico 1:011:30Botafogo PB - Bahia 4:0
11:30Ceara - Itabaiana 2:1
11:30CRB - AE Altos 2:0
11:30Maranhao - Fortaleza 3:2
11:30River-PI - ABC 0:1
11:30Sport Recife - Juazeirense 3:0
11:30Vitoria - Treze 3:0
BRAZIL: Baiano U20
05:00Catuense U20 - Alagoinhas U20 4:205:00Jacuipense U20 - Ypiranga U20 3:1
05:00Juazeirense U20 - Bahia U20 2:2
BRAZIL: Capixaba U20
05:00PostponedCTE Colatina U20 - Jaguare U20 -:-BRAZIL: Catarinense U20
05:00Nacao U20 - Barra FC U20 0:2BRAZIL: Brasileiro Women
05:00Avai Kindermann W - America Mineiro W 1:3BULGARIA: Third League - South-East
00:00Rodopa Smolyan - Atletik Kuklen 3:0CAMEROON: Elite One - Relegation Group
01:00Fovu Baham - Avion Academy 3:2CAMEROON: Elite Two - Championship Group
01:00PostponedAigle Moungo - Eding Sport -:-01:00PostponedBafmeng United - Feutcheu -:-
01:00PostponedPanthere - Bafoussam -:-
01:00PostponedTonnerre - Dragon de Yaounde -:-
CAMEROON: Elite Two - Relegation Group
01:00PostponedFC Rangers of Bafut - Yafoot -:-01:00PostponedFoncha - AS Fap -:-
01:00PostponedLeopard de Douala - Isohsa -:-
01:00PostponedUnisport Bafang - Renaissance -:-
CHILE: Primera Division Women
06:30Everton W - Colo Colo W 0:4COLOMBIA: Primera A - Apertura
08:00Bucaramanga - Aguilas 1:010:10Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 2:0
12:20Millonarios - Santa Fe 3:1
CONGO DR: Ligue 1 - Championship Group
00:00Dauphins Noirs - Lubumbashi Sport 2:102:30Don Bosco - Aigles du Congo 1:2
CONGO DR: Ligue 1 - Relegation Group
00:30PostponedMotema Pembe - AC Kuya -:-00:30PostponedRenaissance - AC Rangers -:-
COSTA RICA: Primera Division - Clausura
08:00Grecia - Puntarenas FC 0:112:00San Carlos - Herediano 2:0
13:00Cartagines - Saprissa 3:4
CROATIA: Prva NL
02:30Orijent - Vukovar 1991 0:0CZECH REPUBLIC: FNL
01:00Varnsdorf - Lisen 1:1ECUADOR: Serie B
07:00Nueve de Octubre - Guayaquil City 0:007:00Vargas Torres - Leones del Norte 1:1
11:00Ind. Juniors - Gualaceo 3:2
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
08:15Jocoro - FAS 1:308:30Aguila - 11 Deportivo 3:1
08:30Luis Angel Firpo - Fuerte San Francisco 1:0
08:30Platense Municipal - Municipal Limeno 1:1
11:30Santa Tecla - Dragon 3:1
12:30Metapan - Alianza FC 0:3
ENGLAND: Women's National League North
06:45Huddersfield W - Halifax W 0:0EUROPE: Champions League Women - Play Offs
04:45Lyon W - Benfica W 4:107:00Chelsea W - Ajax W 1:1
GERMANY: Regionalliga North
04:30St. Pauli II - Phonix Lubeck 0:0GERMANY: Regionalliga Nordost
04:30Meuselwitz - Babelsberg 0:005:00Chemie Leipzig - Cottbus 3:0
GERMANY: Oberliga Hessen
05:30Eddersheim - Hanau 2:0GERMANY: Oberliga Bayern Nord
05:00Wurzburger FV - Neumarkt 1:2GERMANY: Oberliga Baden-Württemberg
05:00Pforzheim - Backnang 3:0GERMANY: Oberliga Niederrhein
05:30Frintrop - Schonnebeck 2:305:30Sonsbeck - Homberg 1:1
06:00Kleve - TVD Velbert 4:1
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
08:00Deportivo Achuapa - Xinabajul 2:013:00Antigua - Comunicaciones 3:0
ICELAND: League Cup - Play Offs
06:15Breidablik - Akranes 4:1INDONESIA: Liga 1
00:30Arema - Persebaya 0:100:30Dewa United - Persita 4:1
IRAN: Division 1
02:45Damash Gilan - Mes Shahr Babak 2:102:45Fajr Sepasi - Darya Babol 1:0
02:45Khooshe Talaee - Kheybar Khorramabad 0:1
02:45Mes Kerman - Ario Eslamshahr 2:0
02:45Mes Soongoun - Esteghlal Molasani 1:0
02:45Naft Gachsaran - Shahin Bandar Ameri 2:0
02:45Naft M.I.S - Shahre Raz 2:1
02:45Pars Janoobi Jam - Chadormalu 1:2
02:45Saipa - Astara 0:1
IRAQ: Super League
05:30Al Kahraba - Baghdad 1:0ITALY: Serie D - Group E
01:30Orvietana - Ghivizzano Borgo 3:0MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
12:05Leones Negros - Atletico La Paz 2:414:05Correcaminos - Cimarrones de Sonora 0:2
MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
02:00Puebla U23 - Pachuca U23 1:2MOROCCO: Coupe du Trone
09:00Amal Tiznit - Adrar Souss 1:009:00FATH Casablanca - Fes 2:0
09:00Mouloudia Oujda - Kenitra 2:1pen
09:00Stade Marocain - Moghreb Tetouan 0:4
NORTHERN IRELAND: NIFL Championship
07:00Bangor FC - Institute 0:1PARAGUAY: Primera Division - Apertura
09:00Tacuary - Ameliano 1:111:30Sportivo Trinidense - Sp. Luqueño 0:1
POLAND: Polish Cup Women
23:30R. Rzeszow W - Slask W 0:300:00UKS SMS Lodz W - Stomilanki Olsztyn W 1:0pen
01:00Bielawa W - Gdansk W 0:1
03:00Katowice W - Leczna W 2:1
QATAR: QFA Cup - Play Offs
05:30Al-Shahaniya - Al Bidda 1:2penROMANIA: Romanian Cup Women
00:00Vasas Odorhei W - FC Rapid Bucuresti W 4:2SAUDI ARABIA: Division 1
05:45Al Najma - Al Bukayriyah 3:1SCOTLAND: Highland League
07:00Buckie Thistle - Brechin 2:1SCOTLAND: Lowland League
06:45PostponedCivil Service Strollers - East Kilbride -:-SENEGAL: Ligue 1
03:30Diambars - Pikine 0:0SIERRA LEONE: Premier League
03:30PostponedBo Rangers - Kholifa Stars -:-03:30PostponedKahunla - Ports Authority -:-
03:30PostponedLuawa - Old Edwardians -:-
03:30PostponedSLIFA - Mighty Blackpool -:-
SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava
02:00Bernolakovo - MSK Senec 0:202:00D. Luzna - Tomasov 4:1
02:00Inter Bratislava - Nova Dedinka 4:0
02:00NSK 1922 Bratislava - Rohoznik 0:4
02:00Pezinok - Domino 0:0
02:00Rovinka - Modra 3:2
02:00Slovan Most - Ivanka pri Dunaji 0:1
02:00Vrakuna Bratislava - Rusovce 2:2
SPAIN: Segunda RFEF - Group 5
06:00Gimnastica Segoviana - Guadalajara 2:0SPAIN: Tercera RFEF - Group 2
06:00Caudal Deportivo - Barcia 2:2SPAIN: Tercera RFEF - Group 3
03:00Naval Reinosa - Tropezon 1:206:30CD Colindres - UC Cartes 2:1
SPAIN: Tercera RFEF - Group 4
05:30Anaitasuna FT - CD Vitoria 0:206:00Derio - Pasaia 1:0
06:00Urduliz - San Ignacio 2:1
07:00Anorga - Leioa 0:1
SPAIN: Tercera RFEF - Group 6
04:15Silla CF - Patacona 3:4SPAIN: Tercera RFEF - Group 10
03:00Sevilla C - Conil 1:1SPAIN: Tercera RFEF - Group 11
05:00Platges de Calvia - Soller 5:106:00Arenal - Mallorca B 0:3
SPAIN: Tercera RFEF - Group 12
06:30Herbania - Gran Tarajal 0:0SPAIN: Tercera RFEF - Group 15
05:00Lerines - CD Cantolagua 1:105:30Pena - Oberena 1:1
05:45Pamplona - Subiza 1:2
SPAIN: Tercera RFEF - Group 17
05:30Almudevar - Atletico Monzon 3:1SWITZERLAND: Promotion League
06:00Biel - Bavois 4:0SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 1
06:00Portalban - Coffrane 1:1SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 2
06:15Langenthal - Dietikon 1:2SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 3
06:00Freienbach - Grasshopper II 1:1TRINIDAD AND TOBAGO: TT Premier League
07:00Sando - Prison Service 2:109:00La Horquetta - Central FC 4:4
09:00Point Fortin - Police 2:3
09:00Port Of Spain - Eagles FC 2:1
11:10Morvant Caledonia Utd - Defence Force 1:1
URUGUAY: Primera Division - Apertura
06:00Progreso - Rampla Juniors 4:2USA: MLS Next Pro
10:30New York City II - Chattanooga 2:1pen12:00Real Monarchs - Minnesota 2 2:1
USA: NISA
08:00PostponedMaryland Bobcats - LA Force -:-08:00PostponedSavannah Clovers - Arizona Monsoon -:-
WALES: Cymru South
06:30Briton Ferry - Taffs Well 1:0WALES: Premier Women - Championship Group
06:45Aberystwyth W - Wrexham W 0:206:45Cardiff City W - Swansea W 4:0
WALES: Premier Women - Relegation Group
06:45Cardiff Met. W - Barry W 2:006:45TNS W - Pontypridd W 4:0
WORLD: Club Friendly
23:00Sivasspor (Tur) - Tokat (Tur) 6:100:30Lysekloster (Nor) - Viking 2 (Nor) 3:2
00:30Stjordals Blink (Nor) - Brattvag (Nor) 4:0
01:00Fyllingsdalen (Nor) - OS (Nor) 3:4
01:30Strindheim (Nor) - Nardo (Nor) 3:0
04:00Madla IL (Nor) - Sandnes 2 (Nor) 5:3
10:00Corinthians (Bra) - Londrina (Bra) 3:0
WORLD: Friendly International Women
02:00Sweden U16 W - Portugal U16 W 4:004:00France U16 W - Japan U16 W 1:3
04:00Mexico U16 W - Netherlands U16 W 1:2
Bet on Football from your mobile with bet365!
Top Scores | AFL | League | Rugby | Cricket | Football | Tennis | Basketball | More sports »
m.Flashscore.com.au service offers mobile football live scores. This mobile version has different parameters than Flashscore.com.au website due to technical reasons.