Football » Today » Odds
Bet on Football from your mobile with bet365!
Odds provided by bet365 - Bet now!
ALBANIA: First Division
00:00Apolonia Fier - Tomori Berat 2:100:00Besa - Luzi 4:1
00:00Burreli - Bylis 1:0
00:00Kastrioti - AF Elbasani 2:2
00:00Korabi Peshkopi - Flamurtari 1:1
00:00Lushnja - Vora -:-
ANGOLA: Girabola
02:00PostponedPetro - Primeiro de Agosto -:-ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
11:30Lanus - Union Santa Fe 2:2 [ 1.95 | 3.25 | 4.50 ]ARGENTINA: Primera B - Apertura
05:30Laferrere - Flandria 1:1ARGENTINA: Primera C - Apertura
05:30Central Ballester - Def. de Cambaceres 0:105:30Claypole - Argentino de Rosario 2:2
05:30General Lamadrid - Club Lujan 1:0
05:30Juventud Unida S. M. - Real Pilar 0:3
05:30Lugano - Deportivo Paraguayo 0:1
05:30Puerto Nuevo - Justo Jose de Urquiza 0:1
05:30Victoriano A. - Deportivo Espanol 0:0
05:35Leandro N. Alem - Atlas 2:1
09:00Central Cordoba - Yupanqui 0:3
09:00Ituzaingo - El Porvenir 1:4
09:00Mercedes - Berazategui 2:3
ARGENTINA: Copa Argentina
07:45Ind. Rivadavia - Argentino de Quilmes 1:0ARGENTINA: Reserve League - First stage
05:00Banfield 2 - Rosario Central 2 0:005:00Belgrano 2 - Barracas Central 2 1:1
05:00Deportivo Riestra 2 - Gimnasia L.P. 2 1:2
05:00Independiente 2 - Platense 2 3:0
05:00Tigre 2 - Godoy Cruz 2 0:2
09:00Atletico Tucuman 2 - San Lorenzo 2 1:1
09:30Boca Juniors 2 - Union Santa Fe 2 1:1
AUSTRALIA: NPL South Australian
20:00Adelaide Croatia Raiders - Adelaide City 2:020:00Adelaide U21 - NE Metrostars 0:4
AUSTRALIA: NPL Western Australia
22:00Perth SC - Inglewood 6:0AUSTRALIA: A-League Women
19:00Central Coast Mariners W - Western United W 1:1AZERBAIJAN: I Liqa
22:00Karvan - Difai Agsu 0:022:00Lokbatan - Iravan 3:0
Half TimeAraz Saatli - Mingachevir 2:0
BELARUS: Vysshaya Liga Women
22:00Smorgon W - Minsk FK W 0:14Half TimeVitebsk W - Din. Minsk W 1:2
00:00Bobruichanka W - Belarus U19 W -:-
BELGIUM: National Division 1
06:00Saint Eloois - Thes Sport 1:1BELGIUM: 1st National Women
05:00Club Brugge II W - Alken W 4:005:00RFC Liege W - Leuven II W 0:5
06:00St. Liege II W - Westerlo W 1:3
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
01:00BSK Banja Luka - Omarska 5:201:00Drina Zvornik - Radnik Bijeljina 0:0
01:00Kozara - Nevesinje 5:0
01:00Kozarska Dubica - Ljubic Prnjavor 1:0
01:00Laktasi - Sutjeska Foca 3:0
01:00Leotar - Zeljeznicar Banja Luka 2:1
01:00Mrkonjic Grad - Famos Vojkovici 1:0
01:00Slavija - Prijedor 1:1
05:00Modrica - Romanija Pale 2:0
BRAZIL: Amapaense
10:00Santos AP - Macapa 1:3BRAZIL: Carioca - Taca Rio
09:30Boavista - Botafogo RJ 0:4BRAZIL: Cearense 2
06:00Itapipoca - Pacajus 3:210:00Tiradentes - Icasa-CE 1:3
10:00Tirol - Maranguape 4:1
BRAZIL: Goiano - Play Offs
09:30Vila Nova - Aparecidense 3:0BRAZIL: Maranhense
05:30PostponedChapadinha - Sampaio Correa -:-BRAZIL: Paraense - Play Offs
10:00Aguia De Maraba - Paysandu 1:1BRAZIL: Paranaense - Play Offs
10:00Athletico-PR - Operario 1:0 [ 1.44 | 3.75 | 7.00 ]BRAZIL: Paulista - Play Offs
10:30Santos - Bragantino 3:1 [ 2.75 | 3.25 | 2.60 ]BRAZIL: Paulista A2 - Play Offs
09:00Ferroviaria - Juventus-SP 0:1pen09:30Sao Bento - Noroeste 1:2
10:00Piracicaba - Portuguesa Santista 1:1
10:00Sao Jose EC - Velo Clube 1:2
BRAZIL: Rondoniense
06:30Porto Velho - Vilhena EC 4:2BRAZIL: Copa Rio U20
00:00Flamengo U20 - Madureira U20 3:205:00Boavista U20 - Sampaio Correa FE U20 2:4
05:00Fluminense U20 - Audax RJ U20 3:0
05:00Nova Iguacu U20 - Vasco U20 0:4
05:00Portuguesa RJ U20 - Volta Redonda U20 1:1
BRAZIL: Copa Verde
10:00Cuiaba - Brasiliense 4:1BRAZIL: Copa do Nordeste
11:30America-RN - Nautico 1:011:30Botafogo PB - Bahia 4:0
11:30Ceara - Itabaiana 2:1
11:30CRB - AE Altos 2:0
11:30Maranhao - Fortaleza 3:2
11:30River-PI - ABC 0:1
11:30Sport Recife - Juazeirense 3:0
11:30Vitoria - Treze 3:0
BRAZIL: Baiano U20
05:00Catuense U20 - Alagoinhas U20 4:205:00Jacuipense U20 - Ypiranga U20 3:1
05:00Juazeirense U20 - Bahia U20 2:2
BRAZIL: Capixaba U20
05:00PostponedCTE Colatina U20 - Jaguare U20 -:-BRAZIL: Catarinense U20
05:00Nacao U20 - Barra FC U20 0:2BRAZIL: Brasileiro Women
05:00Avai Kindermann W - America Mineiro W 1:3BULGARIA: Third League - South-East
00:00Rodopa Smolyan - Atletik Kuklen 3:0CAMEROON: Elite One - Championship Group
00:00Gazelle - Victoria United -:-00:00Stade Renard - Canon Yaounde -:-
CAMEROON: Elite One - Relegation Group
01:00Fovu Baham - Avion Academy 3:200:00Fauve Azur Elite - Fortuna Mfou -:-
00:00Les Astres - Bamenda -:-
CAMEROON: Elite Two - Championship Group
01:00PostponedAigle Moungo - Eding Sport -:-01:00PostponedBafmeng United - Feutcheu -:-
01:00PostponedPanthere - Bafoussam -:-
01:00PostponedTonnerre - Dragon de Yaounde -:-
23:30Bafmeng United - Panthere -:-
CAMEROON: Elite Two - Relegation Group
01:00PostponedFC Rangers of Bafut - Yafoot -:-01:00PostponedFoncha - AS Fap -:-
01:00PostponedLeopard de Douala - Isohsa -:-
01:00PostponedUnisport Bafang - Renaissance -:-
23:30Foncha - FC Rangers of Bafut -:-
28'Isohsa - Renaissance 0:0
CHILE: Primera Division Women
06:30Everton W - Colo Colo W 0:4COLOMBIA: Primera A - Apertura
08:00Bucaramanga - Aguilas 1:0 [ 2.10 | 3.20 | 3.80 ]10:10Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 2:0 [ 1.45 | 4.00 | 9.00 ]
12:20Millonarios - Santa Fe 3:1 [ 2.45 | 3.00 | 3.20 ]
CONGO DR: Ligue 1 - Championship Group
00:00Dauphins Noirs - Lubumbashi Sport 2:102:30Don Bosco - Aigles du Congo 1:2
CONGO DR: Ligue 1 - Relegation Group
00:30PostponedMotema Pembe - AC Kuya -:-00:30PostponedRenaissance - AC Rangers -:-
COSTA RICA: Primera Division - Clausura
08:00Grecia - Puntarenas FC 0:1 [ 2.80 | 2.88 | 2.80 ]12:00San Carlos - Herediano 2:0 [ 2.15 | 3.25 | 3.20 ]
13:00Cartagines - Saprissa 3:4 [ 3.60 | 3.20 | 2.05 ]
CROATIA: Prva NL
02:30Orijent - Vukovar 1991 0:0 [ 3.20 | 3.30 | 2.00 ]CZECH REPUBLIC: FNL
01:00Varnsdorf - Lisen 1:1 [ 2.10 | 3.20 | 3.30 ]CZECH REPUBLIC: U19 League
21:00Mlada Boleslav U19 - Ceske Budejovice U19 3:0Half TimeBrno U19 - Pardubice U19 0:1
DENMARK: 2nd Division
Half TimeF. Amager - Middelfart 0:1Half TimeHellerup - FA 2000 0:1
00:00Aarhus Fremad - Skive -:-
00:00Esbjerg - Roskilde -:-
DENMARK: 3rd Division
Half TimeAvarta - Ishoj 0:0Half TimeHolbaek - Lyseng 1:0
Half TimeHolstebro - Næsby 1:0
45+'Vejgaard - Vanløse 0:0
00:00SfB-Oure - VSK Aarhus -:-
00:00Young Boys - BK Frem -:-
ECUADOR: Serie B
07:00Nueve de Octubre - Guayaquil City 0:007:00Vargas Torres - Leones del Norte 1:1
11:00Ind. Juniors - Gualaceo 3:2
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
08:15Jocoro - FAS 1:308:30Aguila - 11 Deportivo 3:1
08:30Luis Angel Firpo - Fuerte San Francisco 1:0
08:30Platense Municipal - Municipal Limeno 1:1
11:30Santa Tecla - Dragon 3:1
12:30Metapan - Alianza FC 0:3
ENGLAND: Women's National League North
06:45Huddersfield W - Halifax W 0:0ESWATINI: Swazi MTN Premier League
00:00Rangers FC - Manzini Wanderers -:-ETHIOPIA: Premier League
00:00Defence Force - Welayta Dicha -:-EUROPE: Champions League Women - Play Offs
04:45Lyon W - Benfica W 4:1 [ 1.13 | 8.50 | 15.00 ]07:00Chelsea W - Ajax W 1:1 [ 1.17 | 8.50 | 12.00 ]
GERMANY: Regionalliga North
04:30St. Pauli II - Phonix Lubeck 0:0GERMANY: Regionalliga Nordost
04:30Meuselwitz - Babelsberg 0:005:00Chemie Leipzig - Cottbus 3:0
GERMANY: Oberliga Hessen
05:30Eddersheim - Hanau 2:0GERMANY: Oberliga Bayern Nord
05:00Wurzburger FV - Neumarkt 1:2GERMANY: Oberliga Baden-Württemberg
05:00Pforzheim - Backnang 3:0GERMANY: Oberliga Niederrhein
05:30Frintrop - Schonnebeck 2:305:30Sonsbeck - Homberg 1:1
06:00Kleve - TVD Velbert 4:1
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
08:00Deportivo Achuapa - Xinabajul 2:013:00Antigua - Comunicaciones 3:0
ICELAND: League Cup - Play Offs
06:15Breidablik - Akranes 4:1INDIA: I-League
21:00Delhi FC - Lajong 3:1INDONESIA: Liga 1
00:30Arema - Persebaya 0:100:30Dewa United - Persita 4:1
00:30Persib - FC Bhayangkara -:-
00:30Persik Kediri - Persikabo 1973 -:-
IRAN: Division 1
02:45Damash Gilan - Mes Shahr Babak 2:102:45Fajr Sepasi - Darya Babol 1:0
02:45Khooshe Talaee - Kheybar Khorramabad 0:1
02:45Mes Kerman - Ario Eslamshahr 2:0
02:45Mes Soongoun - Esteghlal Molasani 1:0
02:45Naft Gachsaran - Shahin Bandar Ameri 2:0
02:45Naft M.I.S - Shahre Raz 2:1
02:45Pars Janoobi Jam - Chadormalu 1:2
02:45Saipa - Astara 0:1
IRAQ: Super League
05:30Al Kahraba - Baghdad 1:0ISRAEL: Liga Alef North
00:00H. Migdal HaEmek - Tzeirei Kafr Kanna -:-ISRAEL: Liga Alef South
Half TimeMaccabi Shaarayim FC - Holon Yermiyahu 1:2ITALY: Serie D - Group A
00:30Albenga - Pinerolo -:-00:30Alcione Milano - Vogherese -:-
00:30Asti - Derthona FbC -:-
00:30Borgosesia - Gozzano -:-
00:30Bra - Lavagnese -:-
00:30Ticino - PDHA -:-
00:30Vado - Chisola -:-
ITALY: Serie D - Group B
00:30Arconatese - Ciserano-Bergamo -:-00:30Caldiero Terme - Piacenza -:-
00:30Caravaggio - USD Casatese -:-
00:30Club Milano - Varesina -:-
00:30Crema - Castellanzese -:-
00:30Desenzano - Villa Valle -:-
00:30Legnano - Brusaporto -:-
00:30Ponte San Pietro - Clivense -:-
00:30Tritium - Folgore Caratese -:-
ITALY: Serie D - Group C
00:30Adriese - Cjarlins Muzane -:-00:30Bassano - Montecchio Maggiore -:-
00:30Luparense - Chions -:-
00:30Montebelluna - Castegnato -:-
00:30Mori - Breno -:-
00:30Portogruaro - Mestre -:-
ITALY: Serie D - Group D
00:30Aglianese Calcio - AC Carpi -:-00:30Certaldo - Sant'Angelo -:-
00:30Forli - Lentigione -:-
00:30Imolese - Fanfulla -:-
00:30Mezzolara - Ravenna -:-
00:30Prato - Sangiuliano City -:-
00:30Sammaurese - Victor San Marino -:-
00:30San Donnino - Pistoiese -:-
00:30SCD Progresso - Corticella -:-
ITALY: Serie D - Group E
01:30Orvietana - Ghivizzano Borgo 3:000:30Follonica Gavorrano - Figline -:-
00:30Montevarchi - Real Forte Querceta -:-
00:30SC Cenaia - Livorno -:-
00:30Seravezza Pozzi - Sangiovannese -:-
00:30Tau - Trestina -:-
00:30Vivi Altotevere - Poggibonsi -:-
ITALY: Serie D - Group F
00:30Avezzano - L Aquila -:-00:30Fano - Atletico Ascoli -:-
00:30Fossombrone - Campobasso -:-
00:30Sambenedettese - Chieti -:-
00:30Sora - Vigor Senigallia -:-
00:30Tivoli Calcio - Roma City -:-
00:30United Riccione - Termoli -:-
00:30Vastogirardi - Matese -:-
ITALY: Serie D - Group G
00:00Cavese - Budoni -:-00:30Anzio Calcio 1924 - Flaminia -:-
00:30Atletico Uri - Trastevere Calcio -:-
00:30Boreale - Sarrabus Ogliastra -:-
00:30Cynthialbalonga - Ischia -:-
00:30Latte Dolce - Gladiator -:-
00:30Romana - Nocerina -:-
00:30San Marzano - Nuova Florida -:-
ITALY: Serie D - Group H
00:30Barletta - Fidelis Andria -:-00:30Bitonto - Gelbison -:-
00:30Paganese - Gravina -:-
00:30Santa Maria Cilento - Casarano -:-
ITALY: Serie D - Group I
00:30Licata - Gioiese -:-00:30Portici 1906 - S. Agata -:-
00:30Reggio Calabria - Akragas -:-
00:30Siracusa - USD Ragusa -:-
KYRGYZSTAN: Premier Liga
28'Muras United - Neftchi Kochkor-Ata 0:0MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
12:05Leones Negros - Atletico La Paz 2:414:05Correcaminos - Cimarrones de Sonora 0:2
MEXICO: Liga MX U23 - Clausura
02:00Puebla U23 - Pachuca U23 1:2MOROCCO: Coupe du Trone
09:00Amal Tiznit - Adrar Souss 1:009:00FATH Casablanca - Fes 2:0
09:00Mouloudia Oujda - Kenitra 2:1pen
09:00Stade Marocain - Moghreb Tetouan 0:4
NORTHERN IRELAND: NIFL Championship
07:00Bangor FC - Institute 0:1PARAGUAY: Primera Division - Apertura
09:00Tacuary - Ameliano 1:1 [ 2.63 | 3.20 | 2.45 ]11:30Sportivo Trinidense - Sp. Luqueño 0:1 [ 3.00 | 3.25 | 2.20 ]
POLAND: Central Youth League
21:00Rakow Czestochowa U19 - Jagiellonia U19 0:022:00Lech U19 - Zaglebie U19 3:1
86'Sandecja U19 - Pogon Szczecin U19 0:0
00:00Wisla U19 - Legia U19 -:-
POLAND: Polish Cup Women
23:30R. Rzeszow W - Slask W 0:300:00UKS SMS Lodz W - Stomilanki Olsztyn W 1:0pen
01:00Bielawa W - Gdansk W 0:1
03:00Katowice W - Leczna W 2:1
QATAR: QFA Cup - Play Offs
05:30Al-Shahaniya - Al Bidda 1:2penROMANIA: Romanian Cup Women
00:00Vasas Odorhei W - FC Rapid Bucuresti W 4:2SAUDI ARABIA: Division 1
05:45Al Najma - Al Bukayriyah 3:1SCOTLAND: Highland League
07:00Buckie Thistle - Brechin 2:1SCOTLAND: Lowland League
06:45PostponedCivil Service Strollers - East Kilbride -:-SENEGAL: Ligue 1
03:30Diambars - Pikine 0:0SIERRA LEONE: Premier League
03:30PostponedBo Rangers - Kholifa Stars -:-03:30PostponedKahunla - Ports Authority -:-
03:30PostponedLuawa - Old Edwardians -:-
03:30PostponedSLIFA - Mighty Blackpool -:-
SLOVAKIA: 4. liga - Bratislava
02:00Bernolakovo - MSK Senec 0:202:00D. Luzna - Tomasov 4:1
02:00Inter Bratislava - Nova Dedinka 4:0
02:00NSK 1922 Bratislava - Rohoznik 0:4
02:00Pezinok - Domino 0:0
02:00Rovinka - Modra 3:2
02:00Slovan Most - Ivanka pri Dunaji 0:1
02:00Vrakuna Bratislava - Rusovce 2:2
SPAIN: Segunda RFEF - Group 5
06:00Gimnastica Segoviana - Guadalajara 2:0 [ 2.20 | 3.00 | 3.25 ]SPAIN: Tercera RFEF - Group 1
22:00Estradense - Pontevedra B 2:122:00Gran Pena - Atletico Arteixo 3:3
22:00Polvorin - UD Ourense 4:2
22:00Rapido de Bouzas - Viveiro 1:2
85'Silva SD - Bergantinos 0:2
SPAIN: Tercera RFEF - Group 2
06:00Caudal Deportivo - Barcia 2:222:00Gijon Industrial - Condal 0:1
22:00Lealtad - Basico Urraca 2:1
22:00Luarca - CD Colunga -:-
71'Union Club Ceares - L'Entregu 0:0
SPAIN: Tercera RFEF - Group 3
03:00Naval Reinosa - Tropezon 1:206:30CD Colindres - UC Cartes 2:1
21:45Siete Villas - Solares 1:1
SPAIN: Tercera RFEF - Group 4
05:30Anaitasuna FT - CD Vitoria 0:206:00Derio - Pasaia 1:0
06:00Urduliz - San Ignacio 2:1
07:00Anorga - Leioa 0:1
21:30Basconia - Durango 1:1
21:30Beasain - Touring KE 1:1
21:30Portugalete - Padura 3:1
Half TimeAlaves C - SD Deusto 0:0
SPAIN: Tercera RFEF - Group 6
04:15Silla CF - Patacona 3:422:00Ilicitano - Villarreal C 3:0
SPAIN: Tercera RFEF - Group 7
20:30Canillas - Leganes B 1:221:30Trival Valderas - Las Rozas 0:0
22:00Colonia M. - Collado Villalba 0:3
22:00Pozuelo de Alarcon - AD Torrejon 0:1
SPAIN: Tercera RFEF - Group 8
22:00Villaralbo - Burgos CF B 1:270'La Virgen - Santa Marta Tormes 1:0
SPAIN: Tercera RFEF - Group 9
62'Huetor Tajar - CP Almeria 0:0SPAIN: Tercera RFEF - Group 10
03:00Sevilla C - Conil 1:122:00Atletico Espeleno - La Palma 1:0
22:00Cabecense - Pozoblanco 1:0
22:00Cartaya - CD Utrera 1:0
SPAIN: Tercera RFEF - Group 11
05:00Platges de Calvia - Soller 5:106:00Arenal - Mallorca B 0:3
21:30Collerense - Poblense 0:2
21:30Ibiza Islas Pitiusas - Constancia 3:3
22:00Binissalem - Portmany 1:2
SPAIN: Tercera RFEF - Group 12
06:30Herbania - Gran Tarajal 0:090+'Arucas - Tenerife B 0:1
Half TimeLa Cuadra - Yaiza 0:0
Half TimePanaderia - Lanzarote 0:0
Half TimeSanta Ursula - Ibarra 1:0
Half TimeTamaraceite - Teror 0:1
SPAIN: Tercera RFEF - Group 14
22:00Castuera - CD Calamonte 3:169'Arroyo - Trujillo 1:1
SPAIN: Tercera RFEF - Group 15
05:00Lerines - CD Cantolagua 1:105:30Pena - Oberena 1:1
05:45Pamplona - Subiza 1:2
21:00Beti Onak - Txantrea 1:0
21:30Alesves - CD Ardoi 2:2
22:00Beti Kozkor - Bidezarra 1:0
SPAIN: Tercera RFEF - Group 16
21:30Comillas - Arnedo 0:222:00Berceo - Anguiano 0:2
22:00Calahorra B - Varea -:-
22:00CDFC Calzada - UD Logrones B 0:1
22:00Oyonesa - CCD Alberite -:-
22:00River Ebro - Haro Deportivo 0:1
90+'Tedeon - Racing Rioja 0:0
SPAIN: Tercera RFEF - Group 17
05:30Almudevar - Atletico Monzon 3:121:00Calamocha - Binefar 0:0
21:00Huesca B - Borja 0:0
21:30Epila - Cuarte 1:1
22:00Belchite 97 - Ejea 1:2
SPAIN: Tercera RFEF - Group 18
21:30Conquense - San Clemente 4:122:00Azuqueca - Torrijos 3:0
22:00Cazalegas - La Solana 2:0
90+'Quintanar del Rey - Tarancon 1:0
22:00Toledo - Puertollano C.F. 3:2
90+'Villarrobledo - Tomelloso 2:1
22:00Villarrubia - Socuellamos 1:0
SWITZERLAND: Promotion League
06:00Biel - Bavois 4:0SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 1
06:00Portalban - Coffrane 1:1SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 2
06:15Langenthal - Dietikon 1:2SWITZERLAND: 1.Liga Classic Group 3
06:00Freienbach - Grasshopper II 1:1TRINIDAD AND TOBAGO: TT Premier League
07:00Sando - Prison Service 2:109:00La Horquetta - Central FC 4:4
09:00Point Fortin - Police 2:3
09:00Port Of Spain - Eagles FC 2:1
11:10Morvant Caledonia Utd - Defence Force 1:1
UGANDA: Premier League
00:00Maroons - Express -:-UKRAINE: Championship Women - Championship Group
21:00InterruptedKryvbas W - Vorskla Poltava W 0:1UKRAINE: Championship Women - Relegation Group
76'Mariupol W - Veres-Rivne W 0:190+'Panthers FC Uman W - EMC Podolie W 3:0
URUGUAY: Primera Division - Apertura
06:00Progreso - Rampla Juniors 4:2 [ 1.70 | 3.80 | 4.33 ]USA: MLS Next Pro
10:30New York City II - Chattanooga 2:1pen12:00Real Monarchs - Minnesota 2 2:1
USA: NISA
08:00PostponedMaryland Bobcats - LA Force -:-08:00PostponedSavannah Clovers - Arizona Monsoon -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
90+'Buxoro - Xorazm Urganch 0:0WALES: Cymru South
06:30Briton Ferry - Taffs Well 1:0WALES: Premier Women - Championship Group
06:45Aberystwyth W - Wrexham W 0:206:45Cardiff City W - Swansea W 4:0
WALES: Premier Women - Relegation Group
06:45Cardiff Met. W - Barry W 2:006:45TNS W - Pontypridd W 4:0
WORLD: Club Friendly
23:00Sivasspor (Tur) - Tokat (Tur) 6:100:30Lysekloster (Nor) - Viking 2 (Nor) 3:2
00:30Stjordals Blink (Nor) - Brattvag (Nor) 4:0
01:00Fyllingsdalen (Nor) - OS (Nor) 3:4
01:30Strindheim (Nor) - Nardo (Nor) 3:0
04:00Madla IL (Nor) - Sandnes 2 (Nor) 5:3
10:00Corinthians (Bra) - Londrina (Bra) 3:0
21:30HJK (Fin) - TPS Turku (Fin) 5:1
22:00Orn (Nor) - Askollen (Nor) 4:0
23:00Eidsvold (Nor) - Notodden (Nor) -:-
00:00Arendal (Nor) - Mandalskameratene (Nor) -:-
00:00Besiktas (Tur) - Karagumruk (Tur) -:-
00:00Sivasspor (Tur) - Sivas Dort Eylulspor (Tur) -:-
00:00Skeid (Nor) - Kjelsås (Nor) -:-
WORLD: Friendly International Women
02:00Sweden U16 W - Portugal U16 W 4:004:00France U16 W - Japan U16 W 1:3
04:00Mexico U16 W - Netherlands U16 W 1:2
ZIMBABWE: Premier Soccer League
00:00Arenel Movers - Herentals -:-00:00CAPS Utd - Bikita Minerals -:-
00:00GreenFuel - TelOne -:-
00:00Manica - Chegutu Pirates -:-
00:00Platinum - Chicken Inn -:-
00:00ZPC Kariba - Ngezi Platinum -:-
Bet on Football from your mobile with bet365!
Top Scores | AFL | League | Rugby | Cricket | Football | Tennis | Basketball | More sports »
m.Flashscore.com.au service offers mobile football live scores. This mobile version has different parameters than Flashscore.com.au website due to technical reasons.