Football » 07.05.2024 » All Games
Bet on Football from your mobile with bet365!
ENGLAND: EPL
05:00Crystal Palace - Manchester Utd -:-FRANCE: Ligue 1
05:00Lille - Lyon -:-ITALY: Serie A
02:00Salernitana - Atalanta -:-04:45Udinese - Napoli -:-
ALGERIA: Ligue 1
04:00USM Alger - JS Kabylie -:-ARGENTINA: Torneo Federal
09:35Sportivo Belgrano - Douglas Haig -:-ARGENTINA: Primera B - Apertura
04:30Fenix - Colegiales -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
04:30Berazategui - Leandro N. Alem -:-ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
04:00Estrella Del Sur - Nautico Hacoaj -:-04:30Barrancas - Atletico Pilar -:-
ARMENIA: Premier League
22:00West Armenia - Urartu -:-ARUBA: Division di Honor - Relegation
09:00Caiquetio - CDRA -:-11:00Sport Boys - Caravel -:-
ASIA: AFC Asian Cup Women U17
18:00China U17 W - Australia U17 W -:-21:00Japan U17 W - Thailand U17 W -:-
AUSTRALIA: NSW League One
20:00Nepean - Hakoah Sydney -:-AZERBAIJAN: Premier League
01:00Sabail - Gabala -:-BANGLADESH: Federation Cup - Play Offs
19:00Mohammedan - Bangladesh Police -:-BRAZIL: Serie A
09:00PostponedJuventude - Atletico GO -:-BRAZIL: Serie B
08:00Ceara - CRB -:-09:00Ponte Preta - Amazonas -:-
10:00Santos - Guarani -:-
BRAZIL: Serie C - First stage
09:00Londrina - CSA -:-09:00Sao Bernardo - Ferroviario -:-
BRAZIL: Serie D
09:00Aguia De Maraba - Fluminense-PI -:-BRAZIL: Gaucho 2
08:30PostponedVeranopolis - Passo Fundo -:-BRAZIL: Goiano 2
08:00Gremio Anapolis - Ouvidorense -:-BRAZIL: Matogrossense 2
09:00Operario FC - Atletico MT -:-BRAZIL: Catarinense U20
04:00Chapecoense-SC U20 - Barra FC U20 -:-BRAZIL: Brasileiro Women
05:30Botafogo RJ W - Corinthians W -:-08:00Cruzeiro W - Palmeiras W -:-
10:00America Mineiro W - Flamengo W -:-
BRAZIL: Brasileiro A2 Women
04:00VF4 W - Recanto W -:-BRAZIL: Brasileiro A3 Women
05:00Tiradentes W - Paysandu W -:-BULGARIA: Parva liga - Conference League Group
00:45Slavia Sofia - Arda -:-03:15Botev Plovdiv - CSKA 1948 Sofia -:-
CHAD: Premiere Division - LPFN
00:45As Dgssie - Tourbillon -:-00:45Foullah Edifice - Ascot -:-
00:45Renaissance - Algoy -:-
00:45Emat - Agri - Tchad -:-
CHILE: Primera B
08:00La Serena - Arica -:-COLOMBIA: Primera B - Apertura
06:00Atletico F.C. - Boca Juniors -:-07:00Inter Palmira - Huila -:-
10:00Llaneros - Real Santander -:-
10:30Quindio - Cucuta -:-
CONGO: Ligue 1
00:00AS BNG - Juk -:-03:00JS Talangai - Inter Club -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Relegation Group
21:30US Panda - Groupe Bazano -:-23:30Simba - Blessing -:-
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offs
11:00Escorpiones - Santa Ana -:-CROATIA: 1. HNL Women - Championship Group
01:00ZNK Split W - Hajduk Split W -:-DENMARK: Superliga - Relegation Group
03:00Vejle - Odense -:-ECUADOR: Liga Pro - First stage
10:00Tecnico U. - Imbabura -:-EGYPT: Premier League
02:00El Gaish - Al Masry -:-02:00Pyramids - Future FC -:-
ENGLAND: League Two - Play Offs
00:00Crawley - Milton Keynes -:-02:30Crewe - Doncaster -:-
ENGLAND: National League South - Play Offs
00:00Worthing - Braintree -:-ENGLAND: NPL Premier Division - Play Offs
00:00Macclesfield - Marine -:-ENGLAND: Southern League Premier Central - Play Offs
00:00Telford - Leamington -:-ENGLAND: Southern League Premier South - Play Offs
00:00AFC Totton - Salisbury -:-ENGLAND: Isthmian League Premier Division - Play Offs
00:00Chatham - Enfield Town -:-ENGLAND: Premier League 2 - Play Offs
23:00Sunderland U21 - Wolves U21 -:-04:00Fulham U21 - Nottingham U21 -:-
ENGLAND: Professional Development League
22:00Bristol City U21 - Charlton U21 -:-22:00Peterborough U21 - Coventry U21 -:-
22:00QPR U21 - Barnsley U21 -:-
ENGLAND: Premier League U18
20:00Southampton U18 - Chelsea U18 -:-21:00Crystal Palace U18 - West Ham U18 -:-
21:30Sunderland U18 - Blackburn U18 -:-
ESTONIA: Esiliiga
02:00Levadia U21 - Tallinna Kalev U21 -:-EUROPE: Euro U17 Women
23:30Poland U17 W - Belgium U17 W -:-02:30Spain U17 W - Portugal U17 W -:-
GERMANY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
03:00Dudenhofen - Trier -:-GERMANY: Bundesliga Women
03:301.FC Nurnberg W - RB Leipzig W -:-GHANA: Premier League
01:00Accra Lions - Aduana -:-HONG KONG: Premier League
21:45Tai Po - Hong Kong FC -:-HUNGARY: Merkantil Bank Liga
04:00Honved - Vasas -:-ICELAND: Besta deild karla
05:15Breidablik - Valur -:-IRAN: Persian Gulf Pro League
23:30Peykan - Aluminium Arak -:-00:40Sepahan - Esteghlal Khuzestan -:-
00:45Nassaji Mazandaran - Persepolis -:-
02:00Foolad - Tractor-Sazi -:-
02:00Malavan - Havadar SC -:-
02:00Sanat-Naft - Mes Rafsanjan -:-
03:00Esteghlal F.C. - Zob Ahan -:-
IRELAND: Premier Division
02:00Bohemians - Galway -:-02:00Shamrock Rovers - Waterford -:-
02:00Sligo Rovers - St. Patricks -:-
04:45Derry City - Shelbourne -:-
IRELAND: Division 1
02:00Bray - Finn Harps -:-02:00Cork City - Wexford -:-
02:00Longford - Kerry -:-
02:00Treaty United - Athlone -:-
02:00UC Dublin - Cobh Ramblers -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Championship Group
03:30Sakhnin - M. Tel Aviv -:-ISRAEL: Ligat ha'Al - Relegation Group
03:30B. Jerusalem - Ashdod -:-03:30Hapoel Hadera - M. Petach Tikva -:-
ITALY: Primavera 1
23:00Lecce U19 - AC Milan U19 -:-01:00Torino U19 - Sampdoria U19 -:-
ITALY: Serie A Women - Championship Group
02:00Fiorentina W - Juventus W -:-ITALY: Serie B Women
04:30Pavia W - Parma W -:-JORDAN: Jordan Cup
01:00Sahab - Al-Faisaly Amman -:-03:45Moghayer Al Sarhan - Al Wehdat -:-
KUWAIT: Premier League - Championship Group
02:00Al-Fahaheel - Al Kuwait -:-00:35Al Naser - Al Arabi -:-
LATVIA: Virsliga
23:00FK Liepaja - Metta -:-00:30Grobina - BFC Daugavpils -:-
LITHUANIA: Lithuanian Cup
02:00Dainava Alytus - Hegelmann -:-02:30Zalgiris - FK Panevezys -:-
03:15VGTU Vilkai - Ukmerge -:-
00:00Tauras - Siauliai FA -:-
00:30FK Minija - Suduva -:-
00:30Riteriai - Banga -:-
MALI: Premiere Division
02:30Foot Elite - Stade Malien -:-04:30Koro - CO Bamako -:-
MOZAMBIQUE: Mocambola
23:00Brera Tchumene - Textafrica -:-MYANMAR: MNL League Cup
19:00University - Shwe Pyi Thar -:-19:30Chinland - Mahar United -:-
NETHERLANDS: Eredivisie
04:00Excelsior - Nijmegen -:-NIGER: Super Ligue
01:15US Gendarmerie - Renaissance -:-NIGERIA: NNL
00:00Ekiti United - Coal City -:-NORTHERN IRELAND: NIFL Premiership - Conference League - Play Offs
00:00Crusaders - Coleraine -:-NORWAY: Division 2 - Group 1
02:00Flekkeroy - Viking 2 -:-NORWAY: Division 3 - Group 1
03:00Djerv 1919 - Haugesund 2 -:-NORWAY: Division 3 - Group 2
00:00Sandefjord 2 - Sandnes 2 -:-NORWAY: Division 3 - Group 3
03:00Assiden - KFUM-Kameratene Oslo 2 -:-03:00Ullern - Sarpsborg 08 2 -:-
NORWAY: Division 3 - Group 4
23:00Strømsgodset 2 - Mosjoen -:-NORWAY: Division 3 - Group 5
02:00Skedsmo - Kristiansund 2 -:-03:00Molde 2 - Spjelkavik -:-
NORWAY: Division 3 - Group 6
02:00Ham-Kam 2 - Elverum -:-OMAN: Professional League
00:00Al Nasr - Al-Wahda -:-PARAGUAY: Division Intermedia
07:15Resistencia - Sp. Carapegua -:-09:30Encarnacion FC - Guairena -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
05:30Grau - Huancayo -:-PERU: Liga 2
03:45U. San Martin - Deportivo Coopsol -:-06:30Llacuabamba - Juan Pablo II -:-
PERU: Liga Women
01:30Melgar W - Killas W -:-POLAND: Ekstraklasa
03:00Pogon Szczecin - Puszcza -:-POLAND: Division 1
02:00Sosnowiec - Wisla -:-POLAND: Division 2
02:15GKS Jastrzebie - Chojniczanka -:-PORTUGAL: Liga Portugal 2
05:15AVS - Mafra -:-QATAR: Emir Cup
00:15Al-Duhail - Shamal -:-03:00Al Arabi - Al Sailiya -:-
00:15Qatar SC - Al-Waab -:-
ROMANIA: Liga 1 - Championship Group
04:00Univ. Craiova - FCSB -:-ROMANIA: Liga 1 - Relegation Group
01:00UTA Arad - U Craiova 1948 -:-RUSSIA: Premier League
01:00Fakel Voronezh - Zenit -:-03:30CSKA Moscow - Kazan -:-
03:30Lok. Moscow - FK Rostov -:-
SAUDI ARABIA: Saudi Professional League
04:00Al Ahli SC - Al-Hilal -:-SAUDI ARABIA: Division 1
01:55Al Adalah - Al Bukayriyah -:-02:30Al Jabalain - Al Ain -:-
03:50Ohod - Al Qadisiya -:-
SERBIA: Super Liga - Relegation Group
22:00IMT Novi Beograd - Novi Pazar -:-SIERRA LEONE: Premier League
02:30Real Republicans - SLIFA -:-SOMALIA: National league
22:30Gaadiidka - Horseed -:-SWEDEN: Allsvenskan
03:10GAIS - Göteborg -:-SWEDEN: Superettan
03:00Varberg - Trelleborg -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
23:00Mtibwa Sugar - Azam -:-01:15Simba - Tabora United -:-
03:30Coastal Union - Tanzania Prisons -:-
TUNISIA: Ligue 2
00:00CO Medenine - Chebba -:-TURKEY: Super Lig
03:00Antalyaspor - Pendikspor -:-03:00Konyaspor - Fenerbahce -:-
TURKEY: TFF 3. Lig Play Offs
23:00Kutahyaspor - Kusadasispor -:-23:00Tokat - Musspor -:-
03:0052 Orduspor - Ayvalikgucu -:-
03:00Anadolu Universitesi - Efeler 09 -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
22:00FC Asgabat - Sagadam -:-UGANDA: Premier League
23:00Gadaffi - Maroons -:-23:00Mbarara City - URA SC -:-
UKRAINE: Premier League
01:00Veres-Rivne - Minaj -:-UNITED ARAB EMIRATES: UAE League
00:05Ittihad Kalba - Emirates Club -:-00:05Khorfakkan - Al-Ain -:-
02:45Al-Ahli Dubai - Al Sharjah -:-
02:45Al Bataeh - Al Wasl -:-
UZBEKISTAN: Super League
23:00Qizilqum - Neftchi Fargona -:-23:00Din. Samarkand - Olympic -:-
23:00Pakhtakor - Metallurg Bekabad -:-
00:00OKMK - Nasaf Qarshi -:-
VIETNAM: National League Women
19:00Ha Noi 2 W - Ha Noi W -:-19:00TKS Viet Nam W - Phong Phu Ha Nam W -:-
WORLD: Friendly International
00:00England C - Nepal -:-WORLD: Friendly International Women
18:00Turkey U16 W - Azerbaijan U16 W -:-19:00Croatia U16 W - Hungary U16 W -:-
21:00Belarus U16 W - Kazakhstan U16 W -:-
Bet on Football from your mobile with bet365!
Top Scores | AFL | League | Rugby | Cricket | Football | Tennis | Basketball | More sports »
m.Flashscore.com.au service offers mobile football live scores. This mobile version has different parameters than Flashscore.com.au website due to technical reasons.